Проекти

Місто натхнення

“Львів – місто натхнення, Львів – місто почуттів…” – фонд презентує унікальну колекцію листівок про наше місто та Львівщину.

Завдяки роботі відомих фотографів, світ побачив унікальну колекцію листівок, де Львів – колиска романтиків та митців, їх джерело натхнення…

У проекті взяли участь такі знамениті львів’яни і просто відомі люди як:

Вова зі Львова (відомий реп артист, телеведучий, співзасновник благодійного фонду Європейське Місто)

Роман Віктюк (режисер і актор, народний артист України)

Олег Скрипка (лідер гурту «Воплі Відоплясова», засновник фестивалю “Країна мрій”)

Михайло Бродський (лідер партії «Яблуко», президент Української баскетбольної Ліги

Валерій Харчишин (відомий рок артист, лідер гурту “Друга Ріка”)

Листівки розповсюджуються у більшості сувенірних крамницях Львова та області. Зібрані кошти спрямовуються на створення у Львові парку фортифікаційних споруд у мініатюрі.

Місто дитинства

Ми відчуваємо наше місто та дізнаємось про нього із раннього віку. І перших друзів ми знаходимо у рідному дворі…

Фонд “Європейське місто” долучився до справи встановлення та відновлення спортивних і дитячих майданчиків. Нехай у маленьких львів’ян залишаться спогади про яскраве дитинство!
Відновлення та встановлення дитячих майданчиків – ми закликаємо усіх мешканців нашого міста долучитись до спільноти небайдужих батьків!

На сьогоднішній день проводиться також співпраця у відновленні стадіону в м.Моршин Львівської області.

Легенда на дотик

Усю красу Львова, мабуть, не осягнути і за все життя. Кажуть, краще один раз побачити, аніж сто разів почути. Проте як бути людям, хто пізнає світ на дотик, а образи створює уявою?

Дбаючи про безпечний і приязний простір для усіх львів’ян без вийнятку, Фонд започаткував створення картографічних матеріалів та макетів районів міста для людей з обмеженим або відсутнім зором.

Ми залучаємо небайдужих митців до створенння макетів історичних пам’яток, видатних будівель та вулиць. Такі макети виготовлені з металу (будівлі в мініатюрі) дають можливість відчути цю красу на дотик людям з вадами зору. “Побачити” лабіринт вулиць та будинків, запам’ятати дорогу до власного дому, до відділення пошти та найближчої зупинки транспорту – основна мета проекту. Але не менш важливою є творча складова, щоб незряча людина відчула красу архітектури Львова.

Дні Львівського краю

В рамках акції “Україна – єдина” проводяться презентації мистецтва та архітектури Львова в інших містах України, з метою налагодження тіснішої співпраці з іншими містами в царині мистецтва, туризму, навчання.